Články

Predstavenie popredného výrobcu stavebnej techniky Lino Sella

História a súčasnosť

Spoločnosť Lino Sella World bola založená v roku 1963 pánom Lino Sella. Spoločnosť od jej založenia vyrába stavebné stroje. Od roku 1965 sa špecializovala na výrobu stavebných miešačiek. Veľký stavebný rozmach v sedemdesiatych rokoch vyvrcholil otvorením novej továrne v Ponte di Nanto váženým pánom Mariano Rumor-om, predsedom talianskej Rady ministrov.

 

História Lino Sella

 

Kontinuitu historickej minulosti spoločnosti zabezpečuje druhá generácia rodiny Sella, ktorou je zakladateľov syn Paolo Sella, ktorý pokračuje v posilňovaní spoločnosti so silnou medzinárodnou pôsobnosťou. V súčasnosti sa spoločnosť spolieha na viac ako 450 predajcov pôsobiacich po celom svete a dokazuje, že spoločnosť Lino Sella World je lídrom v tomto odvetví.

 

Súčasnosť spoločnosti Lino Sella

 

Kvalitný tovar pre kvalitný život

Pozornosť venovaná detailom, zameranie na neustále zlepšovanie produktov a pokrokové technológie zabezpečujú, že si zákazníci spoločnosti Lino Sella kupujú dokonalý produkt, ktorý spája tradície výroby spoločnosti s pokrokovými technológiami vyvinutými ako reakcia na súčasné potreby trhu.

 

Bezpečnosť, spoľahlivosť a vytrvalosť miešačiek betónu z nich robia voľbu č. 1 pre stavbárov na celom svete. Výberom stavebnej miešačky Lino Sella získate nielen nepretržitú asistenciu výrobcu, ale aj konzultácie a neustále aktualizovanie produktov, nápadov a služieb.

 

Kvalitné produkty Lino Sella

 

Kvalita, spoľahlivosť a zaručená technológia

Stroje spoločnosti Lino Sella sú vysoko spoľahlivé a navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu bezpečnosť pri ich obsluhe. Prísne normy a kontroly každého kroku výrobného procesu zabezpečujú, že zákazníci dostanú vysoko kvalitný produkt vhodný pre najnáročnejšie pracovné podmienky. Miešačky sú výsledkom spojenia vyspelých technológií, inovatívneho myslenia a kvality, aby bola zabezpečená dodávka trvácnych stavebných miešačiek, ktoré predstavujú dlhodobú investíciu.

 

Vývoj produktov Lino Sella

 

Najlepšie suroviny

Na výrobu miešačiek Lino Sella sa používajú najlepšie materiály, ako sú liatina, vystužená oceľ a práškové laky, ktoré poskytujú vynikajúcu trvanlivosť. Každá súčasť strojov podlieha prísnym kontrolám a testom priamo vo výrobni, čo zaisťuje vysokú kvalitu a odolnosť zariadení Lino Sella. Produkty Lino Sella sú excelentnou ukážkou pokrokových talianskych technológií využívaných po celom svete.

 

Kvalitné materiály Lino Sella

Široký sortiment stavebných miešačiek

Ponuka spoločnosti Lino Sella siaha od veľkých miešačiek betónu pre profesionálne použitie až po malé prenosné miešačky vhodné pre vnútorné práce. Zákazníci môžu získať ideálny produkt pre svoje potreby výberom z množstva rôznych funkcií:

  • Objem bubna: stavebné miešačky majú kapacitu 140 až 500 litrov, zatiaľ čo hydraulické miešačky betónu majú kapacitu 360 až 1 500 litrov.
  • Motorizácia: na stavebné miešačky je možné namontovať každý druh elektrického, dieselového alebo benzínového motora najznámejších medzinárodných značiek podľa potrieb zákazníka.
  • Kolesá: stroje na miešanie betónu môžu byť na požiadanie vybavené 2 alebo 4 kolesami s pneumatikami.

Miešačky cementu môžu byť vybavené širokou škálou príslušenstva podľa rôznych potrieb zákazníkov. Stroje sú navrhnuté tak, aby sa dali používať pre rozličné stavebné úlohy, a preto spoločnosť Lino Sella vyvinula mnoho rôznych voliteľných doplnkov, ktoré zlepšujú ich použiteľnosť a výkonnosť strojov.

 

Lino Sella miešačky

 

Výskum a vývoj produktov

Spoločnosť Lino Sella nikdy neprestáva skúmať nové technológie, čo jej umožňuje neustále vylepšovať produkty a služby. Stroje Lino Sella sú výsledkom neustáleho inovačného procesu, ktoré sú vždy pripravené na plnenie najnáročnejších pracovných potrieb.

 

Zodpovednosť voči životnému prostrediu

Rovnováha medzi priemyselným rozvojom a životným prostredím sa dodržiava prostredníctvom neustáleho zdokonaľovania výrobných procesov navrhnutých tak, aby sa dosiahol malý vplyv na životné prostredie.

Menu